Į pradžią Pageidavimai mVx leidiniai Kontaktai

Sveiki atvyke į Moviex.org svetainę! Čia jūs galite žiūrėti arba atsisiųsti filmus ir serialus visiškai nemokamai be jokių vip ar kitų mokesčių tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Svetainėje yra filmų prašymai, nerandate norimo filmo ar serialo parašykite mums ir būtinai įkelsime. Patogus svetainės dizainas leis jums lengvai ir patogiai rasti filmus ar serialus!


PAGEIDAVIMAI

Mūsų svetainė siūlo patogų aptarnavimą rasti jums pageidaujama video medžiagą. Jums tereikia užpildyti reikiamus laukus paieškai filmo / animacijos / serialo, o mes pasistengsime surasti ir patalpinti mūsų svetainėje.
Atminkite, kad kuo daugiau informacijos pateiksite, tuo greičiau filmą / animaciją / serialą bus galima rasti mūsų svetainėje!

Pavadinimas Kategorija Autorius Data Metai

linksmi laikai

Xingfu shiguang

tai yra ziauriai geras filmas tai dramos zanras tikiuosi rasite trumpai apie filma :Pagrindinis filmo herojus - Džao (Zhao Benshan) – penkiasdešimtmetis senbernis, vis dar ieškantis meilės ir darbo. Vyriškis sugalvoja, kad geriausia bus jam sudominti moteris apsimetus turtingu viešbučio šeimininku. Padedamas savo buvusio studento Fu, Džao apleistame autobuse įkuria tariamą viešbutį. Patiesia kilimus, kabina užuolaidas. Po dienos darbų Džao užsuka į savo sužadėtinės namus ir ten susipažįsta su jos podukra U Ing. Pamotė nekenčia podukros ir tiesiog primygtinai reikalauja, kad Džao ją priimtų dirbti į savo viešbutį. Matydamas sužadėtinės atšiaurumą mergaitei, jis sutinka, kad U Ing pagyventų jo apartamentuose. Nors jų kasdienybę lydi melas, – nugali šilti jausmai.

Filmas jakudza 30.10.2016 2001 0

dogma

dogma

laba diena labai senas filmas as jo niekur negaliu psiziureti esu labai psiilges sio filmo bet kur tik ieskau ten atsimusu i anglu kalba su lietuviskais titrais gal butu galimybe rasti ir ikelti si filma kad butu lietuviu kalba jau as nesitikiu jog butu galimybe parsisiusti bet bent atsiminimui pziureti atsisedus ir neskaitant arba nesiverciant is anglu kalbos lbai butu didelis aciu filmas ir vadinasi dogma tai parodija bet super filmas

Filmas jakudza 30.10.2016 1999 0