Į pradžią Pageidavimai mVx leidiniai Kontaktai

Sveiki atvyke į Moviex.org svetainę! Čia jūs galite žiūrėti arba atsisiųsti filmus ir serialus visiškai nemokamai be jokių vip ar kitų mokesčių tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Svetainėje yra filmų prašymai, nerandate norimo filmo ar serialo parašykite mums ir būtinai įkelsime. Patogus svetainės dizainas leis jums lengvai ir patogiai rasti filmus ar serialus!


PAGEIDAVIMAI

Mūsų svetainė siūlo patogų aptarnavimą rasti jums pageidaujama video medžiagą. Jums tereikia užpildyti reikiamus laukus paieškai filmo / animacijos / serialo, o mes pasistengsime surasti ir patalpinti mūsų svetainėje.
Atminkite, kad kuo daugiau informacijos pateiksite, tuo greičiau filmą / animaciją / serialą bus galima rasti mūsų svetainėje!

Pavadinimas Kategorija Autorius Data Metai

linksmi laikai

Xingfu shiguang

tai yra ziauriai geras filmas tai dramos zanras tikiuosi rasite trumpai apie filma :Pagrindinis filmo herojus - Džao (Zhao Benshan) – penkiasdešimtmetis senbernis, vis dar ieškantis meilės ir darbo. Vyriškis sugalvoja, kad geriausia bus jam sudominti moteris apsimetus turtingu viešbučio šeimininku. Padedamas savo buvusio studento Fu, Džao apleistame autobuse įkuria tariamą viešbutį. Patiesia kilimus, kabina užuolaidas. Po dienos darbų Džao užsuka į savo sužadėtinės namus ir ten susipažįsta su jos podukra U Ing. Pamotė nekenčia podukros ir tiesiog primygtinai reikalauja, kad Džao ją priimtų dirbti į savo viešbutį. Matydamas sužadėtinės atšiaurumą mergaitei, jis sutinka, kad U Ing pagyventų jo apartamentuose. Nors jų kasdienybę lydi melas, – nugali šilti jausmai.

Filmas jakudza 30.10.2016 2001 0

Yu-Gi-Oh!

episode listing (season 1)

įdėkit prašau labai visus Yu-Gi-Oh sezonus atsisiusti

Anime deividasss19966 14.10.2016 2001 0