Į pradžią Pageidavimai mVx leidiniai Kontaktai

Sveiki atvyke į Moviex.org svetainę! Čia jūs galite žiūrėti arba atsisiųsti filmus ir serialus visiškai nemokamai be jokių vip ar kitų mokesčių tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Svetainėje yra filmų prašymai, nerandate norimo filmo ar serialo parašykite mums ir būtinai įkelsime. Patogus svetainės dizainas leis jums lengvai ir patogiai rasti filmus ar serialus!


Pasaulio dokumentika - Įstabioji Indija 1 Sezonas (2012) ONLINE

filmai online
Aprašymas
Metai: 2012
Žanras: Dokumentika
Kalba: Lietuvių (Profesionalus)
Trukmė: X~50min
Kokybė: Gera
Režisierius: Richard Kirby, Colin Collis, Hannah Hoare, Allison Bean
Aprašymas: Indija mus žavi ne tik egzotiškais vietovaizdžiais, bet ir niekur kitur neaptinkamais gamtos turtais. Šis serialas nukels į pačius paslaptingiausius šios nepaprastos šalies kampelius: Himalajus, Taro dykumą, Gangos lygumą,...

Pasaulio dokumentika - Įstabioji Indija / Wildest India  (2012) 1 Sezonas Pasaulio dokumentika - Įstabioji Indija / Wildest India  (2012) 1 Sezonas Pasaulio dokumentika - Įstabioji Indija / Wildest India  (2012) 1 Sezonas Pasaulio dokumentika - Įstabioji Indija / Wildest India  (2012) 1 Sezonas
Dalintis su draugais:
Iš viso balsavo: 2
Prenumeruoti

Žiūrėti online: Pasaulio dokumentika - Įstabioji Indija 1 Sezonas

Penkių serijų dokumentika lietuvišku įgarsinimu

Pasaulio dokumentika - Įstabioji Indija / Wildest India  (2012) 1 Sezonas

Komentarai apie Pasaulio dokumentika - Įstabioji Indija 1 Sezonas: Pridėti komentarą


TavoMama
Vartotojas: DjSeTs | Data: 27 Balandžio 2015 12:16
Пользователь offline offline
Komentaras:
Truputėli plačiau apie serijas:

1. Taro dykuma. Šventieji smėlynai.

Didžiausia Indijos pusiasalio Taro dykuma užima 230 tūkstančių kvadratinių kilometrų plotą. Čia plieskiantis karštis, stiprūs, sausi vėjai ir absoliuti sausra lėmė, kad ši vietovė kartais net vadinama mirties regionu. Filmo autoriai stengiasi atskleisti jos paslaptis ir kaip čia atsitiko, kad Taras tapo labiausiai apgyvendinta pasaulio dykuma.

2. Ganga. Gyvybės upė.

Kelionė prasidės prie šventosios upės Gangos ištakų ir baigsis ties Begalijos įlanka, kur didžioji upė įteka. Šventosios upės vandenys kupini gyvybingų jėgų. Čia įsikūrusių žmonių gyvenimas neatskiriamas nuo gamtos. Filmo autoriai leidžia mums pajusti šios dosnios upės spindesį ir sužinoti apie turtingą istorijų upės gyvavimą.

3. Himalajai. Gyvenimas viršukalnėse.

Galingo Himalajų kalnyno ilgis – per 2,5 tūkstančio kilometrų, plotis – 250 kilometrų ir jie yra natūrali siena tarp Indijos pusiasalio ir kitos Azijos dalies. Šios aukščiausių pasaulio kalnų virtinės pavadinimas sanskrito kalba reiškia „sniegų buveinė“. Stiprūs vėjai, žema temperatūra ir deguonies trūkumas nepalankus tenykščiams gyvūnams bei žmonėms. Šioje dalyje pamatysime, kaip toks klimatas veikia nepaprastą ten besiveisiančių žvėrių margumyną, susipažinsime su ten gyvenančiomis gentimis.

4. Vakarų Gatai. Musonų kalnai.

Daugiau kaip 1700 kilometrų atstumu išilgai Indijos pusiasalio vakarinių krantų besidriekiantys Gatų kalnai sudaro ypatingą ekologinę sistemą, kurioje veisiasi dešimtys žvėrių rūšių. Vešliais žalumynais padengtame kalnyne gyvena kitur nepasitaikančios leopardų, dramblių, makakų ir tigrų rūšys. Filmo autoriai stebi gyvūnų įpročius ir jų bendravimą su čia įsikūrusiais žmonėmis.

5. Dingęs Indijos pasaulis.

Šiaurės rytų Indija – tikras antropologinis paradas. Nėra pasaulyje kitos vietos, kur gyventų tiek daug skirtingų etninių grupių. Daugelis dažnai labai uždarų genčių yra tolimos nuo civilizacijos vilionių ir gyvena savo unikalų senovinių papročių ir ritualų kupiną gyvenimą.

(Pažymėti Komentarą)