Į pradžią Pageidavimai mVx leidiniai Kontaktai

Sveiki atvyke į Moviex.org svetainę! Čia jūs galite žiūrėti arba atsisiųsti filmus ir serialus visiškai nemokamai be jokių vip ar kitų mokesčių tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Svetainėje yra filmų prašymai, nerandate norimo filmo ar serialo parašykite mums ir būtinai įkelsime. Patogus svetainės dizainas leis jums lengvai ir patogiai rasti filmus ar serialus!


Trečiasis pasaulinis karas: žvilgsnis iš vadavietės (2016) ONLINE

filmai online
Aprašymas
Metai: 2016
Žanras: Dokumentiniai, Karinis, Istorinis
Kalba: Lietuvių (Profesionalus)
Trukmė: 00:51:54
Kokybė: Labai gera
Režisierius: Gabriel Range
Vaidina: Tony Brenton, Christopher Meyer, Pauline Neville-Jones, Richard Shirreff, Alan West...

Aprašymas: Šis BBC filmas pasakoja apie tai, kaip Didžioji Britanija galėtų reaguoti į atominio karo pavojų Rusijos konflikto su Baltijos šalimis atveju. Filme nagrinėjami scenarijai, kaip Jungtinėje Karalystėje sprendimus priimantys...

Trečiasis pasaulinis karas: žvilgsnis iš vadavietės / This World World War Three: Inside the War Room (2016) Trečiasis pasaulinis karas: žvilgsnis iš vadavietės / This World World War Three: Inside the War Room (2016) Trečiasis pasaulinis karas: žvilgsnis iš vadavietės / This World World War Three: Inside the War Room (2016) Trečiasis pasaulinis karas: žvilgsnis iš vadavietės / This World World War Three: Inside the War Room (2016)
Dalintis su draugais:
Iš viso balsavo: 3
Prenumeruoti

Žiūrėti online: Trečiasis pasaulinis karas: žvilgsnis iš vadavietės


Komentarai apie Trečiasis pasaulinis karas: žvilgsnis iš vadavietės: Pridėti komentarą


Komentarų nėra...